جستجو کردن
Close this search box.

نقش تابلو در دکوراسیون داخلی

آخرین مقالات

نقش تابلو در دکوراسیون داخلی

دیوار های منازل مورد توجه ترین سطوح می باشند که وقتی شخصی وارد فضایی می شود مقابل دیدگان او قرار می گیرد، در نتیجه میزان تاثیرگذارشان نسبت به دیگر سطوح مانند کف و سقف نیز بیشتر است.

اگر ارتفاع دیوارها در خانه شما کم است، نصب تابلوهای عمودی به بلندترین نشان دادن آن ها کمک بسیاری خواهد کرد.

یکی از مکان های مناسب برای نصب تابلو ها دیوار پشت کاناپه در نشیمن شماست. اما توجه داشته باشید که اندازه قاب نباید بزرگتر از اندازه طول کاناپه باشد.

انتخاب مناسب رنگ وسبک  قاب تابلو ها نیز بسیار نکته مهمی در دکوراسیون منزل می باشد. تابلوها باید متناسب با رنگ و سبک مبلمان و وسایل داخلی فضای مورد نظر شما باشد. تابلوهای بزرگ را بر دیوار های اصلی نصب نمایید و تابلوهای کوچکتر را به نسبت در دیوارهای کوچکتر نصب نمایید.

استفاده از نورپردازی بر روی تابلوها تاثیرگذاری آن ها را دو چندان می کند. درصورت امکان این شرایط را در تابلوی جدید خود فراهم کنید.

انتخاب مناسب رنگ و سبک قاب تابلوها نیز بسیار نکه مهمی در دکوراسیون منزل می باشد قاب تابلوها باید متناسب با رنگ و سبک مبلمان و وسایل داخلی فضای مورد نظر شما باشد. در فضامشخص، مانند نشیمن یا اتاق خواب، سعی کنید که از موضوعات و سبک های هماهنگ در تابلوها استفاده کنید. این کار باعث میشود که وحدت در دکوراسیون خانه شما احساس شود.

تابلوهای متنوع وودوهوم را می توانید به عنوان یکی از عناصر اصلی و تکمیل کننده طراحی دکوراسیون داخلی خود، با هر سبک و سلیقه ای چیدمان کنید. 

دیدگاهتان را بنویسید