جستجو کردن
Close this search box.

لامپ های ادیسونی در دکوراسیون های داخلی

آخرین مقالات

لامپ ادیسونی

امروزه که همه چیز در خانه علاوه بر کارایی، نقش دکوراتیو پیدا کرده است، این لامپ با ظاهری متفاوت و مناسب، برای دکوراسیونی خاص، در جامعه حضور پیدا کرده است.

مدل و شکلی که از لامپ ها و چراغ ها در منزل استفاده می کنید تاثیر زیادی در دکور خانه شما دارد. چیزی که در مورد این لامپ ادیسونی جذاب و خاص هست این است که می توان آن ها را با سایر لامپ ها و یا لوسترهای کوچک در محیط در هم آمیخت تا فضای جذابی را به دست بدهد. بعضی از لامپ ادیسون را می توان به صورت دسته ای به کار برد. لامپ های ادیسونی را می توان به صورت پراکنده آویزان کنید و بدین طریق محیطی دلچسب و با هارمونی در منزل خود به وجود آورید.

اگر به دنبال یک نور پردازی خاص هستید، استفاده از لامپ های ادیسونی، پیشنهاد جالبی می تواند برایتان باشد. در طراحی این حباب های زیبا، علاوه بر بکارگیری رشته های فلزی، برای تولید نور، از نوار های ال ای دی هم، استفاده شده است. و این نوع طراحی برای کسانی که قصد صرفه جویی در مصرف برق را دارند، انتخاب مناسبی است. رنگ حباب اکثر لامپ ها، کهربایی یا شامپاینی است.

لامپ های ادسونی در طرح های متنوعی از حباب هستند مانند شمعی، اشکی، استوانه ای و حبابی طراحی و تولید می شود و طول عمر این لامپ ها، بین 2000 تا 4000 ساعت است.

دیدگاهتان را بنویسید